چگونه وزن خود را سریع کاهش دهید

کاهش سریع وزن

چگونه وزن خود را سریع کاهش دهید

راه هایی برای کاهش سریع وزن، کاهیدن وزن سریع، نکاتی برای اینکه چطور وزن خود را کاهش دهیم، کاهش وزن سریع و ایمن، رژیم برای کاهش وزن سریع

اگرچه پزشکان می گویند که به میزان ۲۰ پوند وزن در یک هفته می تواند با پیگیری یک برنامه بسیار سخت و دشوار، تطبیق برنامه ورزشی دقیق بیش از هفت ساعت در هفته هنوز قابل کنترل است. با این وجود، بهترین و ایمن ترین راه را می توانید در خانه اتخاذ کنید و نیازی به رفتن به اردوگاه های ورزشی یا کلاس های تناسب اندام یا استخدام مربیان نیست، شما با خیال راحت و با اطمینان می توانید ۳ پوند یا بیشتر از چربی و وزن نامطلوب خود را از دست ندهید. رژیم سالم و بسیاری از تمرینات ورزشی از جمله استفاده از تردمیل می تواند راه هایی برای کاهش وزن سریع باشند. شما باید راهنمایی هایی در مورد چگونگی کاهش وزن سریع بدانید. نه تنها شما سریع وزن را از دست می دهید، بلکه بدون هیچ گونه عوارض مضر، چربی را به صورت ایمن از دست می دهید.

با این حال، از دست دادن وزن بیش از حد و سوزاندن چربی یک چیز ساده ریاضی است و آنچه شما باید انجام دهید برای از دست دادن وزن این است که شما نیاز به سوختن کالری بیشتری در مقایسه با خوردن دارید. کارشناسان کاهش وزن و متخصصان تغذیه به طور کلی موافقند که کاهش حدود ۵۰۰ کالری در هر روز از طریق هر روشی مانند ترکیب مصرف کالری کمتر یا کم خوردن، افزایش سطح فعالیت بدنی یا افزایش فعالیت های ورزشی زیاد و یا تنها با رژیم غذایی قابل انجام است. بنابراین پس از یک هفته شما خواهید دید که وزن شما ۱-۲ پوند خواهد شد و چربی شما نیز از بین رفته است. ترکیب رژیم غذایی و وزن در یک زمان، موثرترین و سالم ترین روش برای از دست دادن وزن و سوزاندن چربی های اضافی است.

دختران و پسران نوجوان به چاقی و یا مشکل اضافه وزن بیش از حد حساس هستند، زیرا بعضی از همکلاسی هایشان از آنها ممکن است آنها را مسخره کنند، به این ترتیب آنها سعی می کنند که رژیم خود را بشکنند، که می تواند برای رشد آنها مضر باشد به طوری که آنها به صورت ناگهانی از خوردن غذا دست می کشند. بنابراین رژیم را نشکنید و بطور کامل از خوردن دست نکشید چرا که در جهان هیچ کار و هیچ راهی ساده ترین راه برای از دست دادن وزن سریع و یا در یک روز یا یک هفته نیست. شما باید به بدن خود زمان دهید تا چربی و چربی خود را ذوب کنید و در عین حال سخت کار کنید و در مورد رژیم غذایی خود مراقب باشید تا به سرعت وزن کم کنید. کاهش وزن در برنامه کاهش وزن سالم، احتمال بازگشت چربی را در مقایسه با کاهش وزن بسیار سریع را کاهش می دهد. بنابراین اگر از متخصص در مورد چگونگی کاهش وزن سریع و بدون توجه به سلامتی خود بپرسید، پاسخ او این است که آن را به آرامی انجام دهید و اجازه دهید تا زمان بگذرد. بنابراین این بهترین نکته برای از دست دادن وزن است. سپس آنها رژیم غذایی را برای از دست دادن وزن و سایر هشدارهایی که باید در هنگام رعایت رژیم غذایی خود برنامه ریزی کنید را به شما اطلاع دهند.

اگر می خواهید سریعتر وزن خود را کم کنید، باید کمتر بخورید و بیشتر ورزش کنید. بنابراین یک رژیم غذایی واقع بینانه و برنامه کاهش وزن می تواند این باشد که شما هر روز حدود ۱۱۰۰ کالری مصرف می کنید. اگر شما فراتر از این می روید، ممکن است باعث نگرانی های سلامتی شود، بنابراین این کالری برای از دست دادن چربی بسیار ایمن است. با این نوع از رژیم غذایی کم کالری، شما باید روزانه یک ساعت ورزش کنید تا حدود ۳-۵ پوند در هفته از دست بدهید. اگر ورزش کردن در محیط بیرون یا رفتن به باشگاه برای شما مقدور نمی باشد یکی از بهترین گزینه ها استفاده از تردمیل های خانگی می باشد (لاعری با تردمیل) شما همچنین می توانید از شکلات های خاصی (رژیمی) را در فروشگاه های مواد غذایی ادعا می شود که وزن را کم می کند تهیه نمایید. تنها کاری که می توان انجام داد این است که آنها می توانند شما را بیشتر احساس سیری می کنید و در نتیجه شما غذای کمتری نسبت به حالت معمول میل می کنید.

لاغری با تردمیل

تقریبا با تمام برنامه های لاغری سریع و کاهش وزن شمارش کالری مهم ترین چیزی است که مشاور متخصص تغذیه تاکید می کند، زیرا کالری بسیار راحت قابل جذب است، و به راحتی باعث اضافه وزن خواهد شد. بنابراین برای کاهش وزن سریع متخصصان تغذیه اغلب توصیه می کنند که به میزان روزانه ۷ کالری برای هر پوند وزن بدن خود باید از دست بدهید اما این مقدار نباید بیش از ۱۰۵۰ کالری باشد. همچنین رژیم غذایی توصیه شده رژیم لاغری است که منجر به حداقل رساندن مصرف نشاسته و حتی کل دانه های حبوبات سالم مانند مصرف نان نیز باید در رژیم غذایی خود کنترل می شود. به طور معمول برای کاهش سریع وزن، افراد دارای رژیم غذایی باید به طور عمده میوه هایی را مصرف کنند که مقدار کمی قند، سبزیجات، سفید پوستان تخم مرغ، محصولات سویا، سینه های مرغ بدون پوست، ماهی، صدف، غذاهای لبنی کم چرب، ۹۵٪ گوشت بدون چربی است که اغلب گوشت سفید مانند گوشت مرغ یا بوقلمون است. چیزهای دیگر برای جلوگیری از خوردن چربی، کره، پنیر، آجیل و گوشت گاو است. این به این دلیل است که پنیر دارای چربی، آجیل حاوی روغن و گوشت گاو دارای چربی متصل به آن است.

راه های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. یکی از آنها رژیم غذایی است. این روش ضعف های خود را دارد، زیرا شما در معرض خطر ابتلا به اضافه وزن دوباره قرار می گیرید زیرا در طی رژیم غذایی توده عضلانی شما را که میزان سوخت و ساز بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کاهش می دهد. تعداد کمی از کارشناسان دیگر تاکتیک های را پیشنهاد می دهند که شامل آشامیدن آب زیاد و مصرف زیاد پروتئین هستند. خوردن پروتئین های زیادی به شما کمک می کند تا عضله خود را بدون هیچ گونه مشکل عضلانی حفظ کنید و مطمئن شوید که بعد از اینکه مجددا به سبک زندگی عادی خود بازگشتید، وزن شما اضافه نخواهد شد.

بنابراین بسیاری از متخصصان تغذیه به شما می گویند که به اندازه کافی پروتئین مصرف کرده و به طور منظم پس از توالی زمان کوتاهی در تمام طول روز مصرف کنید. سبزیجات یکی دیگر از نکات مهم هستند که به شما می گویند که بیشتر و بیشتر بخورید زیرا سیستم گوارش شما باید سخت کار کند تا مواد مفید را از سبزیجات بیرون بیاورد و این روند هضم نیز کالری را می سوزاند. همچنین در طول زمان به خود به خوبی آب برسانید تا از هرگونه سکته در حین ورزش جلوگیری شود. بنابراین این ها نکاتی مفید برای کاهش سریع وزن شما خواهند بود. شما در عرض یک هفته احساس می کنید که در وزن شما تفاوت ایجاد شده است اگر خودتان این کار را ادامه دهید، بنابراین می توانید آن را یک برنامه لاغری سریع بنامید.

جنبه دیگر خوردن سبزیجات این است که خوردن بیش از سبزیجات کم کالری به شما کمک می کند تا احساس سیر بودن کنید و در نتیجه باعث کمترخوردن شما نسبت به حالت معمول شود. نکته دیگر که باید توجه داشته باشید این است که نوشیدن مقدار زیادی آب باعث می شود که احساس گرسنگی با تشنگی نداشته باشید.

نکات دیگر برای از دست دادن سریع وزن:

یخچال و فریزر خانه خود را از وود غذاهای وسوسه انگیز و چرب خود پاک کنید. زمانی که در فروشگاه مواد غذایی هستید، احتیاط کنید. از قرار دادن شکلات و بستنی در یخچال خانگی اجتناب فرمایید. اگر از قهوه استفاده می کنید، آن را بدون شکر مصرف کنید. اجتناب از نوشیدن نوشابه که به عنوان این بدترین دشمن برنامه رژیم غذایی شما است.

برای جلوگیری از خوردن در زمان های خستگی، تمام وقت مشغول باشید. این شایع ترین عادت و مشکل در افراد چاق است که با خوردن خود را مشغول نگه می دارند. وقتی آنها چیزی برای انجام دادن ندارند، غذا خوردن را به عنوان یک سرگرمی می دانند. هرگز صبحانه خود را حذف نکنید چراکه با صبحانه سیستم متابولیسم خود را پاکسازی خواهید کرد و برای تمام روز مصرف می شود و سیستم بدن شما کالری فراوانی را می تواند مصرف نماید.

حتی اگر شما در حال ورزش هستید، باید مدت زمان و شدت خود را افزایش دهید و باید سعی کنید که تمرین شما بیشتر از عضلات اصلی را درگیر نمایند. این امر اطمینانی را حاصل می کند که عضلات شما رشد کنند و حتی در حین خواب نیز از سیستم شما انرژی دریافت کنند. از دست دادن وزن نیاز به تمرین متوسط تا شدید تقریبی به مدت یک ساعت و یا بیشتر در هر روز دارد. شنا یکی دیگر از ورزش های خوبی است که عضلات اصلی بدون قرار دادن تنش در مفاصل درگیر می کند.

برای سوزاندن سریع چربی سعی به تعرق پس از گرم کردن و تمرین کردن در هوای گرم کنید و برای یک ساعت تمام عرق کنید. به خاطر داشته باشید که در هوای گرم کالری بیشتری مصرف می کنید زیرا بدن شما عرق کرده و روغن را ترشح می کند ولی در دمای پایین تر حفظ بدن به سختی انجام خواهد شد.

هر کس می تواند یک ساعت تمرین انجام دهد، اما به یاد داشته باشید که شدت تمرین و حرکات ورزشی شما بستگی به حالت فعلی تناسب اندام شما دارد، بنابراین سالم باشید وتناسب داشته باشید. کارشناسان تناسب اندام افزایش تدریجی شدت ورزش را برای جلوگیری از آسیب و گرفتگی عضلانی توصیه می کنند.

اگر خسته هستید بعد از انجام تمرینات تقویت قلب، تمرینات قدرت را شروع کنید. حداقل تمرینات قدرتی را دو بار در هفته انجام دهید، تمام گروه های عضلانی خود را در گیر نمایید و هر روز حداقل یا بیشتر از ۱۵۰۰۰ گام راه بروید. همچنین پیشنهاد شده است که در تمرین روزمره خود را دو برابر کنید اگر شما در یک مأموریت برای سوزاندن سریع چربی های خود هستید. تمرین ها را در صبح و عصر انجام دهید. اجتناب از خوردن غذا قبل از اینکه بخوابید برای از جلوگیری اینکه بدن شما این غذا را به سلول تبدیل نماید.

اکثر مردم این روزها وقت لازم برای انجام اعمال شدید ورزشی برای کاهش وزن سریع را ندارند و به این دلیل است که آنها به رژیم های غذایی زود گذر فرو می روند. از برنامه هایی که از استفاده از قرص ها برای لاغری و هوشمندی استفاده می کنند، ممانعت کنید. اجتناب از ملین ها (مسهل ها)، غذا نخوردن بیش از حد، و هر که برنامه ای که کاهش وزن سریع تر از ۲-۳ پوند در هفته است. از آنجا که اگر شما وزن به سرعت کاهش یابد ممکن است برای شما مضر باشد.

همچنین زمانی که شما کالری کم مصرف می خورید چربی را از دست می دهید اما همچنین عضله، خوب و ارزشمند است که این احتمالا بدترین چیزی که می توانید برای خودتان انجام دهید زیرا شما احساس ضعف می کنید و متابولیسم شما را کاهش می دهد و باعث می شود که شما نتوانید شدت و طول مدت تمرین را افزایش دهید چرا که احساس ضعف خواهید نمود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *