آیا با تردمیل در طی دو ماه می توان وزن کم کرد؟

لاغری با تردمیل در دو ماه

آیا با تردمیل در طی دو ماه می توان وزن کم کرد؟

کاهش وزن از مهمترین مسائل جوامع امروز است که در کنار رعایت اصول تغذیه ، استفاده از تردمیل نیز به لاغری و کاهش وزن سریع کمک می کند.

استفاده از تردمیل به عنوان یک دستگاه هوازی به شخص کمک می کند تا علاوه بر تقویت عضلات و بالا بردن قدرت بدنی ، با انتخاب سرعت و شیب های متنوع تمرینات ورزشی خود را در یک بازه زمانی مشخص برنامه ریزی کند.

با ورزش بر روی تردمیل ، شما می توانید هزاران کالری بسوزانید که کم کردن این کالری بستگی به شدت و مسافت طی شده و وزن شخص دارد. اگر هدف شما لاغری با تردمیل در ۶۰ روز باشد ، باید بین میزان کالری دریافتی خود از طریق مواد غذایی و کالری که بر روی تردمیل از دست می دهید ، تعادل برقرار کنید.

 

لاغری با تغذیه و تردمیلاصول کاهش وزن در ۲  ماه ، توسط متخصصان به صورت زیر ذکر شده است:

۱٫ برنامه ای تنظیم کنید که مشخص باشد دقیقا کی و کجا قراره ورزش کنید. سپس روزی ۱ ساعت بر روی تردمیل با سرعتی که حرکت و تنفس شما بدون مشکل باشد، شروع کنید. هر هفته یک مقدار معین را به سرعت اضافه کنید در این حین میتوانید از شیب تردمیل نیز برای سوزاندن کالری بیشتر استفاده کنید. گرم کردن و سرد کردن بدن را فراموش نکنید.

۲٫ یک رژیم غذایی سالم و کم کالری برای خود داشته باشید به گونه ای که بعد از ورزش از خوردن کربوهیدرات بپرهیزید. ولی خوردن گوشت و حبوبات و سبزیجات و مواد پروتئینی و نوشیدن آب را فراموش نکنید.

۳٫ یک دفتر بگیرید و جلسات ورزشی را در آن ثبت کنید این گونه می توانید میزان پیشرفت خود را ببینید. همچنین می توانید میزان مواد غذایی که در روز مصرف کردید را بنویسید، با این کار می توانید میزان کالری دریافتی و میزان کالری سوزانده شده بر روی تردمیل را با هم مقایسه کنید. میزان کالری مصرفی باید از کالری سوزانده شده با تردمیل کمتر باشد.

۴٫ حرکت بر روی تردمیل را با حرکت های سبک شروع کنید و آرام آرام هر هفته آن را سنگین تر کنید سعی کنید روی زمان حرکت تمرکز کنید نه شدت آن. از خودتان در جلوی آینه عکس بگیرید تا میزان کاهش وزن خود را ببینید.

پس از پایان ۲ ماه شما نتایج خوبی خواهید دید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *