راهنمای سفارش و خرید تردمیل

راهنمای سفارش و خرید تردمیل

راهنمای سفارش و خرید تردمیل

نحوه سفارش تردمیل

تردمیل را از مراکز معتبر خریداری نمایید و قبل از خرید آن با چند کارشناس مربوطه مشورت کنید، در خرید تردمیل به وزن خود توجه نمایید و تردمیلی را انتخاب کنید که تحمل وزنی بیشتر از وزن شما را داشته باشد (این نکته بسیار مهم است چرا که بدن شما هنگام دویدن فشار بیشتری نسبت به فشار وزن شما به تردمیل وارد می‌نماید)، در خرید به عرض تسمه نیز توجه کنید استفاده از تردمیل با عرض تسمه بیشتر می‌تواند گام برداشتن شما را راحت‌تر نمایید، همچنین در هنگام خرید کارت گارانتی را حتماً از فروشنده دریافت نمایید.

  • عمده‌ای: سفارش به‌صورت عمده می‌بایست مراحل در نظر گرفته‌شده طی شود که شامل پر نمودن فرم اولیه در سایت توماس اسپرت است که شامل مشخصات عمومی نمایندگان فروش هستند. پس از ارزیابی اعتبار از طریق استعلام حساب‌های بانکی و یا سایر همکاران، درنهایت با امضای قرارداد همکاری می‌تواند صورت گیرد.
  • جزئی: در سفارش به‌صورت تکی با کارشناسان شرکت تماس گرفته شود و در ضمن اخذ اطلاعات کافی و صحیح بودن انتخاب خود مبلغ موردنظر را واریز نمایید تا سفارش شما ثبت شود و در لیست نصب قرار بگیرد یا از طریق باربری ارسال شود.

نحوه ارسال تردمیل

  • داخل شهر اصفهان: در صورت سفارش تردمیل توسط مشتریان داخل شهر اصفهان تردمیل به‌صورت رایگان تا درب منزل حمل و نصب می‌شود و برای مشتریان عزیز اطراف اصفهان فقط هزینه حمل طبق تعرفه آژانس‌های حمل‌ونقل وانت محاسبه می‌شود.
  • شهرستان‌ها: برای مشتریان شهرستان از طریق باربری طرف قرارداد شرکت با مبلغ کم‌تر از تعرفه باربری و ضمانت سالم بودن کالا تردمیل ارسال می‌شود و هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد و طی حداکثر ۴۸ ساعت تردمیل به مقصد خواهد رسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *