خرابی تردمیل ؛ چگونه تردمیل خود را تعمیر کنیم؟

از کار افتادن تردمیل - خرابی تردمیل

خرابی تردمیل ؛ چگونه تردمیل خود را تعمیر کنیم؟

خرابی تردمیل و از کار افتادن تردمیل ممکن است علت های مختلفی داشته باشد. بروز خطاهای مختلف در تردمیل که روی صفحه نمایش آن نشان داده می شود ، می تواند بیانگر وجود نقص در قسمت های مختلف تردمیل باشد.که معنا و مفهوم هر یک از این خطاها در هر تردمیل بسته به نحوه تولید آن متفاوت می باشد.
علت از کار افتادن آنی تردمیل می تواند به خاطر عدم سیگنال سرعت ، به دلیل خرابی سنسور سرعت در تردمیل باشد ، که در نتیجه سنسور سرعت باید تعمیر و یا تعویض گردد.
کشیدن بار اضافی که بیشتر از حداکثر قدرت موتور تردمیل بوده و باعث خرابی موتور و در نتیجه توقف تردمیل می شود.

عدم روغن کاری مناسب تسمه که باعث میشود موتور و برد تردمیل و همچنین خود نوار نقاله بسوزد. وارد شدن ولتاژ و جریان اضافی هم باعث از کار افتادن تردمیل می شود.

خرابی های متداول تردمیل ها می تواند موارد زیر باشد:

 • جریان زیاد
 • خرابی نوار نقاله
 • نقص موتور تردمیل
 • حمل ناصحیح و قطعی سیم‌های اتصال
 • اضافی بار

تردمیل ها از تجهیزات ورزشی هستند که علیرغم آنکه به نحوی طراحی شده اند که در برابر شرایط و اتفاقات مختلف مقاوم باشند مانند هر وسیله الکتریکی، مکانیکی دیگری در طول سال ها دچار مشکلات و خرابی می شوند. اصولا بیشترین مشکلات ناشی از عدم استفاده صحیح از آن ها می باشد
بهتر است به جای آنکه هنگام خرابی به فکر تعویض تردمیل خود باشید سعی در تعمیر آن کنید .از این رو در صورت خرابی تردمیل خود از یکی از روش های رفع خرابی زیر استفاده کنید .

در ادامه تک تک مواردی که خطاها و خرابی های رایج در تردمیل ها می باشند را اشاره کرده ایم و سعی می کنیم آموزش بررسی و رفع هر کدام را نیز قرار دهیم تا بتوانید خودتان این خرابی ها را رفع کنید، هرچند که کارشناسان و تعمیرکاران و تیم خدمات پس از فروش مجموعه توماس اسپرت آماده پاسخگویی و رفع مشکلات تردمیل شما می باشند.مشخصات تماس با مجموعه توماس اسپرت

همچنین دفترچه ی راهنمای تردمیل را به صورت کانل مطالعه کنید. می توانید با مطالعه آن به خطاهایی که بر روی صفحه نمایش نشان می دهد ، پی ببرید که مربوط به کدام قسمت است. و می توانید راه حل های آن را ببینید.

۱- رفع مشکل روشن نشدن تردمیل:

۱A: اتصال منبع الکتریسیته را چک کنید

خرابی تردمیل : 1- چک کردن اتصال تردمیل به برقیکی از رایج ترین مشکلات ، عدم اتصال تردمیل به منبع الکتریکی است

 از این رو مطمئن شوید که کابل برق تردمیل به پریز برق متصل شده است. به علاوه مطمئن باشید که کابل برق قطع نیست یا سرکابل دچار مشکل نباشد.

برخی مواقع به دلیل نوسانات ولتاژ برق ورودی دستگاه شما دچار خطا شده و متوقف می گردد. در این حالت با خاموش و روشن کردن مجدد تردمیل این مشکل رفع می شود.

۱B: اطمینان حاصل کنید که پریز برقی که تردمیل به آن متصل می شود دارای الکتریسیته است

خرابی تردمیل: بررسی جریان برق تردمیل

به این منظور کابل تردمیل را به پریز دیگری متصل کنید. اگر پریز دیگری در نزدیکی شما وجود ندارد از دستگاه دیگری مانند یک چراغ مطالعه برای اطمینان از اینکه پریز مورد استفاده دارای برق است استفاده کنید.

 نکته: به خاطر داشته باشید که ممکن است که پریز شما در یک مدار دیگر از خانه قرار داشته باشد و فیوز آن در حالت خاموش باشد بنابراین این پریز نیز دارای برق نیست این مسئله را حتما چک کنید .

۱C: اتصال میان آداپتور برق تردمیل و تردمیل را چک کنید

تعمیر تردمیل: چک کردن اتصال برق تردمیل

بعضی از تردمیل ها برای عملکرد نیاز به تبدیل ولتاژ به صورت بیرونی دارد که جهت انجام این کار از یک مبدل برق( آداپتور) استفاده می کند مطمئن شوید در صورتی که مدل تردمیل شما از آداپتور استفاده می‌کنند آداپتور به دستگاه متصل باشد.

 بعضی از آداپتورها در داخل خود تردمیل هستند و باید تردمیل باز شود.

نکته : قبل از باز کردن تردمیل مطمئن شوید که تردمیل از برق جدا است.

ایراد در کلید ایمنی

پس از آنکه از اتصال دستگاه به برق اطمینان حاصل کردید بررسی کنید که کلید ایمنی دستگاه شما سرجایش باشد ، در غیر این صورت تردمیل روشن نمی شود.

۱D: تردمیل  را از برق جدا کنید

خرابی تردمیل : خارج کردن تردمیل ازبرق جهت برخی بررسی ها

برای بررسی سایر مشکلات باید تردمیل را از برق جدا کرد این مسئله جهت ایمنی بسیار مهم است .

۱E: تست فیوز تردمیل

اگر فیوز تردمیل سوخته باشد تردمیل کار نخواهد کرد.البته تعویض فیوز بسیار ساده است.ابتدا با استفاده از مولتی متر مطمئن شوید فیوز سالم است یا خیر. اگر مولتی متر ندارید به نزدیکترین مغازه الکتریکی رفته و از آنها بخواهید برای شما تست کنند.

– اگر فیوز سوخته است آن را با فیوزسالم دیگری جایگزین کنید دقت کنید که هر دو فیوز دارای مشخصه آمپر یکسان باشند

۱F: مشخص کنید چه مشکلی در نمایشگر تردمیل وجود دارد

تعمیر خرابی تردمیل: خطاهای نمایش داده شده بر روی مانیتور تردمیلاگر تردمیل روشن نمی شود احتمال دارد که فقط صفحه نمایشگر آن روشن نمی شود.اطمینان حاصل کنید که کلیه کابل های بین تردمیل و صفحه نمایش برقرار هستند

تست کنید که برق به صفحه نمایش می رسد.برای تست این مسئله نیز از یک مولتی متر استفاده کنید

برخی مواقع خرابی صفحه نمایش تردمیل مربوط به مشکلات الکتریکی آن می باشد. زمانی که صفحه نمایش تردمیل شما دچار خرابی یا اختلال می شود در ابتدا همه سیم های مربوط به صفحه نمایش را چک کنید که شل یا خراب نباشند. ممکن است مشکل از منبع برق آن باشد.همچنین سنسور سرعت و سیم آن را بررسی کنید در برخی مواقع سنسور سرعت باید عوض شود. در موارد دیگر ممکن است کار نکردن صفحه نمایش تردمیل به دلیل نقص در تنظیمات یا قطعات آن باشد. در این حالت کار نکردن صفحه نمایش به دلیل خطاهای مختلفی که روی آن نمایش داده می شود به وجودمی آید که در هر تردمیل بر اساس کارخانه سازنده آن معنا و مفهوم متفاوتی دارد.

برخی از متداول ترین خطاهای مربوط به صفحه نمایش تردمیل:

 • E00: این خطا مربوط به کلید ایمنی دستگاه تردمیل می باشد، کلید ایمنی باید چک شود که به طور صحیح سر جای خود قرار گرفته باشد.
 • E01: خطای برد درایور و یا کنترل سرعت موتور می باشد، در این حالت سیم های اتصالی و اتصال برد با کنسول چک شود.
 • E02: خطای مربوط به خراب شدن موتور و مشکلات سنسور سرعت ؛ در این حالت ولتاژ، کنترل برد و موتور چک شود.
 • E03: خطای مربوط به عدم دریافت سیگنال از موتور و یا عدم دریافت سیگنال از سنسور سرعت؛ در این حالت باید سنسور سرعت و سیم های آن چک شود.
 • E04: موتور شیب خراب است. در این حالت موتور شیب و یا سیم ها باید عوض شود.
 • E05: خطای افزایش جریان ؛ در این حالت موتور و برد و اتصالات آن و ولتاژ چک شود.
 • E06: برد خراب است ؛ در این حالت برد تعویض شود.

در صورتی که صفحه نمایش تردمیل شما دچار خرابی شد، در هریک از حالات فوق می توانید با تعمیرکار شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱G: با یک تعمیرکار حرفه ای مشورت کنید

خرابی تردمیل

اگر با طی مراحل قبلی قادر به رفع مشکل نبودید ، با یک تعمیرکار حرفه ای مشورت کنید.

-در صورت امکان با تماس با کارخانه سازنده ،اطلاعاتی در مورد تعمیرکاران دارای مجوز در محدوده خود بگیرید و به آنها مراجعه کنید. در صورتی که از مشتریان مجموعه توماس اسپرت می باشد و تردمیل استرانگ خریداری کرده اید می توانید با بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش ما تماس بگیرید.

۲- رفع مشکل و خرابی های مربوط به تمسه لاستیکی تردمیل

یکی از مهمترین کارهایی که برای نگهداری تردمیل خود باید انجام دهید مربوط به نوارنقاله تردمیل می باشد، سطح روی نوار نقاله تردمیل را تمیز کنید این کار را به صورت مرتب انجام دهید همچنین سطح داخل و روی موتور را تمیز کنید. این کار را می توانید به کمک اسپری های تمیزکننده داخل خانه انجام دهید بعد از آن خشک کردن محل های مربوطه نیز حائز اهمیت است.

به صورت همیشگی بازدید از نوار نقاله را انجام دهید ، بررسی کنید که نوار نقاله سالم باشد شما با روغن کاری به موقع نوار نقاله تردمیل خودتان می توانید به این مهم برسید. همچنین بوی سوختگی و یا مخملی شدن پشت نوار نقاله ممکن است دلیل سوختگی آن باشد. همواره چک کنید که نوار نقاله در مرکز تخته تردمیل قرار گرفته باشد در غیر این صورت باید تنظیمات مربوط به آن را انجام دهید.

در مقاله و ویدئو مربوط به “ نحوه تنظیم نوار نقاله تردمیل” به صورت کامل آموزش دادیم که چگونه می توانید نوار نقاله تردمیل خود را تعویض کنید، حال در خصوص خرابی و ازکار افتادگی تردمیل یکی از خرابی های متداول تردمیل می تواند مربوط به همین نوار نقاله یا به عبارتی تسمه لاستیکی تردمیل باشد که در ادامه به مشکلات رایج این بخش و نحوه رفع آن ها خواهیم پرداخت.

در ادامه حالت های متداول مربوط به خرابی و از کارافتادگی تسمه تردمیل را بررسی خواهیم کرد:

 

۲A: رفع خرابی مشکل حرکت تسمه

خرابی های مربوط به تسمه تردمیل

ابتدا بررسی کنید که مشکل مربوط به خود تسمه می باشد یا قطعات مکانیکی که با تسمه درگیر هستند.

-پی بردن به این مسئله ،  شما را برای قدم بعدی آماده می کند.اگر ایراد از خود تسمه باشد معمولا خود شما به راحتی قادر به رفع این مشکل خواهد بود. ولی رفع مشکلات ناشی از موتور یا قطعات مکانیکی در منزل کمی پیچید است.

 

۲B: تردمیل را از برق جدا کنید

هنگام تعمیر تردمیل مطمئن شوید که به برق متصل نیست ، زیرا صرفنظر از مشکل برق گرفتگی ، ممکن است با حرکت ناگهانی تردمیل به شما آسیب برسد.

 

۲C: سطح تسمه تردیمل را تمیز کنید

با یک محلول تمیز کننده و یک حوله برای خشک نمودن تسمه تردمیل را تمیز کنید.چرک و گردغباری که برروی تسمه جمع می شود باعث کند شدن حرکت تردمیل می شود.حتی گرد و غباری که برروی تسمه جمع می شود باعث کند شدن حرکت تردمیل می شود.حتی گرد و غبار قادر است از تسمه به قطعات داخل تردمیل نفوذ کند و باعث مشکل در عملکرد تردمیل شود

 • از سطح بالائئ تسمه شروه به نظافت کنید و تسمه را بکشید تا حرکت کند و کل تسمه پاکیزه شود.
 • مطمئن شوید که قبل از استفاده مجدد از تردمیل تمام سطح آن خشک شود.سطح خیس و مرطوب باعث لغزت و آسیب دیدن می شود.

 

۲D: تنظیم تسمه تردمیل

تنظیم نوار نقاله (تسمه) تردمیل

تسمه را بنحوی تنظیم کنید که دقیقا در مرکز تردمیل واقع شود.تسمه بعد از مدتی کار به یک طرف کشیده می شوذ. شما باید تسمه را از طرفی که به سمت آن کشیده شده است به آرامی جا به جا کنید.

در مقاله تنظیم نوار نقاله تردمیل به صورت کامل و البته ویدئویی انجام این عمل توسط کارشناسان تیم توماس اسپرت آموزش داده شده است.

 

۲E: روغن کاری تسمه :

روغنکاری نوار نقاله تردمیلاگر هنگامی که روی تردمیل راه می روید تسمه روی تردمیل خوب حرکت نمی کند ممکن است نیزا به روغن کاری داشته باشد.این کار باعث کاهش اصطحکاک تسمه و بالا رفتن طول عمر آن می شود.

-از روغن روان کننده تردمیل یا هر روغن سیلیکونی استفاده کنید.لایه نازکی از روغن میان تسمه و بدنه تردمیل بریزید.

همچنین در مقاله نحوه روغن کاری تردمیل آموزش کامل انجام این کار به صورت متن و به صورت ویدئو آماده و قرار داده شده است که با این راهنما شما می توانید به سادگی روغنکاری تردمیل خود را انجام دهید.

۲F: تست سنسور سرعت تردمیل :

تعمیر تردمیل: تست سنسور سرعت

سنسور سرعت به حرکت تسمه کمک می کند.اگر تردمیل پرشهای ناگهانی  دارد یا سرعت آن تغییر نمی کند احتمالا سنسور کثیف شده  یا جدا شده است.

-سنسور معمولا در داخل تردمیل قرار دارد . برای اطلاع از محل دقیق آن و دسترسی به آن حتما به راهنمای تردمی خود مراجعه کنید

۲G: تعویض تسمه تردمیل:

تعمیر تردمیل : تعویض تسمه تردمیل

اگر با مراحل قبلی مشکل حل نشد ممکن است لازم به تعویض تسمه باشد.اگر خودتان می خواهید تسمه را تعویض کنید ابتدا به کارخانه یک تسمه جدید سفارش بدهید.حتما دقت کنید که مدل دقیق خود را به کارخانه اعلام کرده باشید.

-بهتر است برای تعویض تسمه حتما آن را به شخص حرفه ای که اطلاعات کامل دارد بسپارید.

۳- تعمیر موتور تردمیل

از مهمترین اجزاء تردمیل موتور آن می باشد و دانستن این نکات می تواند به شما کمک کند تا عمر مفید تردمیل خود را افزایش دهید.

موتور تردمیل در صورت خرابی ممکن است علائمی داشته باشد. قطع و وصل شدن حرکت تسمه تردمیل ممکن است به دلیل بروز نقص در موتور تردمیل باشد. از علائم دیگر آن می توان به بوی سوختگی مانند بوی پلاستیک سوخته اشاره کرد که ناشی از اتصال در سیم پیچ موتور می باشد. همچنین جرقه زدن موتور در حین کار ، از دیگر علائم خرابی موتور می باشد. دربرخی موارد سوختن نوار نقاله تردمیل یا خرابی آن موجب سوختن موتور تردمیل نیز می شود.

همچنین تحمل وزن، بیشتر از حداکثر توان موتور نیز می تواند باعث خرابی موتور تردمیل گردد لذا در هنگام خرید تردمیل این نکته حائز اهمیت است که حداکثر وزن قابل تحمل تردمیل شما چقدر است، این عدد در اصل میزان تحمل وزن موتور در حین دویدن شخص نیست ، چرا که شخص در هنگام دویدن فشاری بیشتر از وزنش به تردمیل وارد می کند. از طرفی دیگر عدم روغن کاری صحیح و به موقع تردمیل نیز می تواند باعث فشار بیشتر به موتور شده و باعث بروز خرابی در موتور شود.

اما خرابی موتور تردمیل ممکن است علائمی نداشته باشد که در این گونه مواقع عیب یابی تردمیل باید توسط تعمیرکاران مجرب و از طریق دستگاه های مخصوص انجام شود.
لازم به ذکر است که در برخی مواقع نمی توان موتور تردمیل را تعمیر نمود و باید با یک موتور نو جایگزین شود. بهتر است موتور تردمیل از نمایندگی های معتبر تهیه شود تا کیفیت بالاتری داشته باشد.

خرابی و یا سوختن موتور تردمیل میتواند باعث آسیب رسیدن و یا سوختن برد تردمیل شود.

خرابی موتور تردمیل باعث عدم کارکرد صحیح تردمیل شده و در نهایت تردمیل از حرکت می ایستد.

۳A: مطمن شوید که مشکل از سایر قسمت ها نباشد.

تعمیر موتور تردمیل

تعویض و حتی تعمیر موتور تردمیل از پرهزینه ترین تعمیرات رفع مشکل تردمیل است. از این رو مطمئن شوید که مشکل حتما از موتور است و بعد برای این نوع رفع خرابی اقدام کنید

۳B: با توجه به کتاب راهنمای دستگاه، کدهای خطایی که روی نمایشگر است را چک کنید.

دستور العمل و راهنما تردمیل

این روش به شما کمک می کند تا خطایی که برروی موتور تردمیل اتفاق افتاده است را شناسایی کنیم
دقت کنید راهنمای دتستگاه با توجه به این که برای شما روشن می کند که این خطا را خود می توانید حذف کنید یا باید آن را به یک حرفه ای بسپارید اهمیت زیادی دارد.

 

۳C : با یک پیچ گوشتی مطابق با دستور العمل کارخانه تردمیل راباز کنید:

بازکردن تردمیل برای تعمیر

اتصالات مربوط به موتور را تست کنید البته شاید برای کسی که وارد نباشد ، این مسئله چندان راحت و اثر بخش نباشد.اگر قطعی واضحی را مشاهده نمی کنید احتمالا لازم است با یک تعمیر کار حرفه ای تماس بگیرید.

-دقت کنید اگر خود اقدام به بازکردن تردمیل می کنید در صورت وجود گارانتی کالا ، آن غیر استفاده می شود.از این رو اگر تردمیل شما هنوز در دوره گارانتی بسر می برد ، بهتر است تعمیر خانگی را فراموش کنید و به سرویس کار معتبر شرکت مراجعه کنید

 

۴C: تعویض موتور:

تعمیر موتور تردمیل

تنها در صورتی این مرحله را انجام دهید که دانش کافی در مورد موتور داشته باشید و همچنین قادر به نقشه خوانی موتور نیز باشید.

-موتور تردمیل را می توانید به صورت فیزیکی از فروشگاه و با به صورت آنلاین از اینترنت خریداری کنید

در هنگام بروز خطاهای مختلف، هرگونه خرابی تردمیل و از کار افتادن تردمیل با شرکت تماس بگیرید

دیدگاه (14)

 • ستایش پاسخ

  سلام یهو خاموش میشه و خطای E05 میده چکار باید بکنم

  2019-08-05 در 3:54 ب.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   با سلام خدمت شما، نوع و مدل تردمیل خیلی مهم است در رفع ایراد به وجود آمده.. پس لطفا در اسرع وقت با جایی که خرید کردید و یا با یک تعمیرکار مجرب تماس بگیرید. موفق باشید

   2019-08-07 در 1:43 ب.ظ
 • ابوالقاسم نقوی پاسخ

  با سلام
  لطفا نحوه نصب برد تردمیل را توضیح دهید ممنون میشم با
  تشکر فراوان
  نقوی

  2019-10-14 در 10:16 ق.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   با سلام خدمت شما کاربر کحترم.. نحوه نصب برد، مساله ای هست که به صورت عملی باید آموزش داده شود و بیشتر یه کار فنی است و تعمیرکار انجام دهد ایمن تر می باشد.

   2019-10-22 در 1:31 ب.ظ
  • علیرضازندی پاسخ

   سلام من فقط دوشاخه را به پریز زدم که فیوز ساختمان پرید دز ضمن کلید پاور دستگاه از قبل میدانم که روشن بوده حالا پس از تعویض فیوز شیشه ای دستگاه روشن نمی شه فکر می کنید اشکال از برد است یا موتور آسیب
   دیده البته در آن لحظه بوی سوختگی احساس شده
   با تشکر از شما

   2020-03-13 در 3:48 ب.ظ
   • توماس اسپرت
    توماس اسپرت پاسخ

    با سلام و درود
    اگر بوی سوختگی شنیده شده ممکن است موتور آسیب دیده باشد لازم است با تعمیرکار تماس بگیرید تا حضوری دستگاه را سرویس کند.
    موفق باشید

    2020-05-27 در 2:20 ب.ظ
 • Tohid پاسخ

  علت کاهش سرعت تردمیل بعد از راه اندازی و حین سوار شدن چیست(کاهش سرعت و یا متوقف شدن ان). باتشکر

  2019-12-28 در 12:18 ق.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   با سلام و درود.. اگر تردمیل بعد از مدتی حرکت متوقف شود به احتمال زیاد مشکل از تسمه بوده و باید تعویض شود .. البته توصیه میشود که برد یا سنسور سرعت آن نیز چک شود..

   2020-02-02 در 2:25 ب.ظ
 • کوشش پاسخ

  با عرض سلام و ادب،
  تردمیل روشن میشود اما نه خطایی نشان میدهد نه وقتی دکمه استارت زده میشود شروع به حرکت میکند. یک تعمیرکار به صورت تلفنی گفت احتمالا برد بایستی تعویض شود و همچنین لاستیک و حدودا هر کدام ۶۰۰ هزارتومان قیمت داد. خودمان این فرایند را میتوانیم انجام دهیم؟
  با تشکر فراوان
  کوشش

  2020-01-15 در 5:02 ب.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   با سلام و درود… انجام تعویض برد احتمالا آسانتر از تسمه است ولی باید حتما شخص مسلط باشه..در مرحله اول بهتره که تعمیرکار حضوری بیاد وتردمیل را چک کنه..و بعد دقیقا مشخص بشه که مشکل از برد هست یا تسمه…؟ به اضافه اینکه شما که مجبور هستید هزینه برد یا تسمه را پرداخت کنید پس بهتره که خود تعمیرکار تعویض را انجام بده و یک هزینه جزیی بدهید… اگر مطمین هستید که تمام نکات مربوطه را رعایت میکنید در غیر اینصورت بهتراست انجام ندهید..

   2020-02-02 در 2:19 ب.ظ
 • هادی پاسخ

  با سلام خدمت شما ببخشید بعضی اوقات و نه همیشه هنگام روشن کردن تردمیل بوق ممتدی می کشد و حدودا ده دقیقه طول می کشد و سپس می توان کار با دستگاه را آغاز کرد در طول این ۱۰ دقیقه دستگاه کار نمیکند و فقط هنگامی که دو دست را در جای مخصوصی که ضربان قلب را نشان می دهد قرار می دهیم صدای بوق موقت قطع می شود… به نظرتان مشکل از کدام قسمت است؟

  2020-03-25 در 4:40 ب.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   سلام وقت بخیر
   ممکن است اشکال در برد بالا یا پایین باشد. درهرصورت حتما با تعمیرکار تماس بگیرید.
   موفق باشید

   2020-05-27 در 2:16 ب.ظ
 • محمد رضا پاسخ

  سلام در حین راه رفتن روی ترد میل کد e03میاد و خاموش میشه همیشه این مشکل نیست بعضی اوقات پیش میاد با سپاس از راهنمایی شما

  2020-04-12 در 1:08 ق.ظ
  • توماس اسپرت
   توماس اسپرت پاسخ

   سلام دوست گرامی
   بستگی به نوع و مدل تردمیل شما دارد. ممکن است این خطا، از سنسور سرعت یا تسمه باشد. لذا بهتر است یک تعمیرکار ماهر تردمیل شما را سرویس کند. تااون موقع از تردمیل استفاده نکنید.
   باتشکر

   2020-05-27 در 2:11 ب.ظ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *