شرایط نگهداری تردمیل

نگهداری از تردمیل

شرایط نگهداری تردمیل

وقتی بر روی تردمیل هستید، الکتریسیته ساکن به‌صورت طبیعی در بدن شما به وجود می‌آید، به‌خصوص در زمستان که هوا بسیار خشک است. الکتریسیته از اصطکاک بین تسمه و عرشه تردمیل به وجود می‌آید که برای رفع این مشکل شرکت Eastrong از سیم زمین برای دفع الکتریسیته استفاده می‌کند.

برای روان‌سازی نوار نقاله تردمیل باید از روغن سیلیکون استفاده کرد روغن سیلیکون با قدرت روان‌سازی بسیار بالا و مقاومت حرارتی مناسب می‌تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد عایق بودن این نوع روغن در برابر الکتریسیته و هم‌چنین بی‌رنگ و بدون بو بودن آن از خصوصیاتی است که مورد استفاده است و هم‌چنین جلوگیری از تحمیل نیروی منفی و مقاوم به موتور که باعث کوتاه شدن عمر موتور می‌شود و به یاد داشته باشید که روغن سیلیکون را حتماً از مراکز معتبر خریداری نمایید. برای انجام این کار کافیه لبه ی نوار نقاله تردمیل کمی به سمت بالا کشیده و روغن را بر روی تخته بریزید.

به این نکته توجه داشته باشید که ریختن روغن بر زیر لبه نوار تقریباً بی‌اثر می‌باشد و روغن باید در وسط ریخته شود یعنی جایی که بیشترین تماس را با زیر کفش کاربر دارد پس از ریختن روغن کافی است تردمیل را روشن کنید تا نوار نقاله شروع به حرکت کرده و با چرخش نوار روغن به تمام سطح پارچه‌ای نوار رسیده و به روغن سیلیکون آغشته خواهد شد.

  مهمترین مواردی که در خصوص نگهداری تردمیل باید به آن ها توجه کنید:

در خصوص نگهداری صحیح تردمیل و نحوه استفاده بهینه از تردمیل سعی کرده ایم مقالات متعدد آموزشی مفیدی را آماده و در سایت قرار دهیم تا بتواند راهنمای خوبی برای مشتریان عزیز باشد و کمک کند دستگاه های تردمیل خریداری شده بیشترین طول عمر را داشته باشند و بدون دغدغه و یا نیاز به تعمیرات یا سرویس پرهزینه از دستگاه خود استفاده کنید:

  1. روغن کاری تردمیل: آموزش نحوه روغن کاری تردمیل
  2. تنظیم نوار نقاله تردمیل: آموزش نحوه تنظیم نوار نقاله تردمیل
  3. نحوه صحیح دویدن روی تردمیل: آموزش نحوه صحیح دویدن روی تردمیل

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *