میزان برق مصرفی تردمیل

برق مصرفی تردیل

میزان برق مصرفی تردمیل

امروزه اکثر افراد جامعه به این باور و اطمینان رسیده اند که باید برای ورزش و سلامتی خود وقت بگذارند و مهمترین و مطمئن ترین روش برای رهایی از بی تحرکی و بسیاری از بیماری ها وقت گذاشتن برای ورزش کردن است اما با توجه به هزینه های باشگاه های ورزشی و زمانی که برای رفت و آمدن صرف می شود، تمایل افراد به خرید تجهیزات ورزشی هوازی از جمله تردمیل برای منزل بالا رفته که مقرون به صرفه نیز می باشد.

در چند سال گذشته با توجه به بررسی درخواست های عموم جهت تهیه و خرید یک تردمیل خانگی یکی از سوالات بسیار متداول افراد میزان برق مصرفی تردمیل است و این دغدغه و نگرانی را دارند که تردمیل برق بسیار بالایی را مصرف می کند.

در این مقاله از توماس اسپرت می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم و ببینیم که میزان برق مصرفی تردمیل ها چه میزانی است.

در همین ابتدا می خواهم خیلی ساده و با اطمینان این موضوع را بیان کنم که برای خرید تردمیل خانگی لزومی ندارد نگران میزان برق مصرفی آن باشید زیرا میزان برق مصرفی آن به طور کلی مناسب است .

 

میزان برق مصرفی تردمیل را می توانید بر اساس اطلاعات درج شده آن بر روی دستگاه توسط کارخانه و میزان بهای برق مصرفی خانگی به ازای هر وات  بدست بیاورید. اما لازم به ذکر است که سرعت تردمیل در افزایش بهای برق مصرفی شما تاثیر فراوانی دارد بدین معنی که در حین استفاده از تردمیل هر چقدر سرعت آن در طی زمان بیشتر شود میزان وات برق مصرفی آن نیز افزایش خواهد داشت و درنتیجه بهای برق شما بیشتر میشود. البته این موضوع در مورد شیب و وزن شخص اثبات نشده است. یعنی افزایش شیب تردمیل باعث افزایش بهای برق مصرفی نخواهد شد و وزن شخص هم فقط به میزان قدرت موتور تردمیل بستگی دارد.

محدوده ولتاژ کاری تردمیل بین ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت است که افزایش ولتاژ خارج از این محدوده ممکن است  باعث شود تردمیل خوب کار نکند. لذا برق باید متناسب با جریان سیم تک فاز یا سه فاز باشد و سوکت نول در طول استفاده از تردمیل باید به زمین متصل باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *