گارانتی،خدمات پس از فروش و شرایط تعویض تردمیل

تردمیل

گارانتی،خدمات پس از فروش و شرایط تعویض تردمیل

شرکت بازرگانی توماس، تنها وارد کننده انواع تردمیل و قطعات آنها در اصفهان می باشد. لذا تمامی تردمیل ها و قطعات آنها ( به جز تسمه ) دارای گارانتی بی قید و شرط می باشد. گارانتی بدون قید و شرط بدین معنا است که شرکت توماس برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز، به جای تعمیر قطعه ی معیوب تردمیل، آن را برای شما تعویض می کند و یک قطعه نو در اختیار شما قرار می دهد.

گارانتی و ضمانت تردمیل های خانگی:

شرایط و میزان گارانتی بی قید و شرط برای تردمیل های خانگی ۱۸ ماه و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

گارانتی و ضمانت تردمیل های خانگی

گارانتی و ضمانت تردمیل های باشگاهی:

 شرایط و میزان گارانتی برای تردمیل های باشگاهی ۱۲ماه گارانتی بی قید و شرط و ۳ سال خدمات پس از فروش می باشد

گارانتی تردمیل های باشگاهی

شرایط تعویض قطعات تردمیل در اصفهان بدین صورت می باشد که پس از تماس مشتری با شرکت، و بررسی مشکل وی، سرویس کار شرکت به آدرس شخص مراجعه کرده و جهت بررسی و رفع عیب تردمیل مورد نظر اقدام می نماید و اگر تردمیل نیاز به تعویض قطعه داشت، آن را برای مشتری تعویض می کند.

و برای مشتریانی که در شهرهای دیگر کشورمان می باشند و به صورت غیرحضوری و اینترنتی خرید کرده اند، روال تعویض قطعه تردمیل، یا از طریق نمایندگان شرکت توماس که در آن شهر قرار دارند انجام می شود یا قطعه برای مشتری ارسال می شود.

لازم به ذکر است که چون شرکت بازرگانی توماس وارد کننده کلیه قطعات و لوازم جانبی تردمیل می باشد این اطمینان به مشتریان ونمایندگان گرامی داده می شود که در هر زمان می توانند از طریق شرکت، لوازم و قطعات تردمیل را دریافت کنند.

گارانتی و شرایط تعویض تردمیل برای همکاران و نمایندگان:

برای نمایندگان و همکاران محترم مجموعه توماس اسپرت نیز میزان گارانتی و خدمات پس از فروش تردمیل های خانگی و باشگاهی به همان ترتیبی است که در قسمت بالا گفته شد، فقط نمایندگان محترم این موضوع را در نظر داشته باشند که هزینه ارسال تردمیل ها بر عهده ایشان بوده و مسئولیت نصب و راه اندازی تردمیل در منزل مشتری، نیز با ایشان می باشد. که این دو مورد ارسال و نصب در داخل اصفهان و خارج از آن یکسان می باشد. لذا ما قطعات مورد نیاز نمایندگان را تامین کرده و تعویض آن برای مشتری بر عهده ی نماینده می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *