تردمیل ها امروزه در همه جا، از جمله منازل و آپارتمان ها، بیمارستان ها، مطب پزشکان و فیزیوتراپیست ها، مراکز درمانی، اماکن ورزشی، سالن های ورزشی نیروهای نظامی، آتشنشانی، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و … به کار برده می شود و نقش مهمی را در ورزش و سلامتی ایفا می کنند (فواید تردمیل) و تردمیل های مدرن با برنامه‌ها متنوع و با قابلیت هایی از جمله تغییر دادن شیب‌ و تغییر دادن سرعت دستگاه باعث می شوند شما یک ورزش مفید، مفرح و اثربخش را انجام دهی و به تناسب اندام مورد نظر خود نیز برسید. همچنین تردمیل های با استفاده از كنترل ضربان قلب به شما این اجازه را می‌دهند تا ورزش خود را به یك ورزش علمی وموثر تبدیل كنید.

در حال حاضر شرکت ها و برندهای بسیاری در سراسر دنیا به صورت تخصصی به تولید و ارائه انواع تردمیل می پردازند که در این میان شرکت استرانگ یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید کننده تردمیل در جهان می باشد. و مجموعه بازرگانی توماس اسپرت در حال حاضر تنها نمایندگی و وارد کننده انواع تردمیل های باشگاهی و تردمیل های خانگی برند استرانگ در ایران می باشد.

انواع تردمیل های خانگی و باشگاهی

لیست قیمت تردمیل

جدیدترین مقالات آموزشی و راهنمای استفاده از تردمیل

بهترین زمان ورزش با تردمیل

زمان مناسب برای تمرین با تردمیل

یکی از مواردی که می تواند تأثیر مهمی در ورزش کردن داشته باشد زمان ورزش کردن است . امروزه... ادامه مطلب

تردمیل و زانو درد

آیا تردمیل باعث آب آوردن زانو می شود؟

آب آوردن زانو که توم زانو هم گفته می شود در علم پزشکی به آن افیوژن زانو Knee effusion... ادامه مطلب

لاغری شکم با تردمیل

لاغری شکم با تردمیل

در مقاله لاغری با تردمیل در خصوص مزایای استفاده از تردمیل جهت لاغری صحبت کردیم و چندین برنامه تمرینی... ادامه مطلب

مشاوره خرید تردمیل


در صورتی که برای خرید تردمیل سوال یا ابهامی دارید و در انتخاب نوع تردمیل مورد نیاز خود هنوز مردد هستید،کارشناسان فروش مجموعه توماس اسپرت با کمال میل و با صداقت آماده پاسخگویی کلیه سؤالات شما هستند.

موبایل : ۰۹۱۳۹۰۲۰۴۱۶

۰۹۱۳۰۳۲۸۸۱۶ – ۰۹۱۳۹۰۲۰۴۱۷

شماره تماس : ۰۳۱۳۶۲۷۲۸۷۷

بـا مـا تمــاس بـگیرید

اعطای نمایندگی فروش تردمیل های